Hatırla Gönül izle

Hatırla Gönül 13.Bölüm (Final)

          1 Yorum   
hatırla gönül final
Sürprizlerle dolu Hatırla Gönül 13.bölüm Finaline hazırlıklı olmalısınız. Sizi çok şaşırtacak bir bölümün final esintisinde dizimizin sonlanacağını ve bu sizi eminizki tatmin edeceğine inanmaktayız. Tekin, yaptıkların cezasını birer adalet önünde hesabını verecektir. Gönül, Şiddet gören kadınların sesi olacaktır, herkese karşı hesabını sorarken annesiyle karşılaşarak birde onun tarafından terk edilme ve hayatının hikayesini dinleyecektir.

Yusuf, ise Hatırla Gönül'ün son kısımında Gönül'e, öyle bir sürpriz bağış edecektir ki, bütün yaşanan kötü günleri zamanla iyileşerek, unutulması için elinden geleni yapacaktır. Finalimizi çok beğeneceğinize inanmaktayız, Hatırla gönül final yorumlarınızı alt panelden sunun.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

1 yorum:

  1. Çok kaliteli ve sürükleyici bir diziydi. Final yapması bizi çok şaşırttı,aynı kuşakta yayınlanan kabak tadı veren dizilerin devam etmesinin karşısında...umarım bu başarılı oyuncuları yeni yapımlarda görebiliriz...

    YanıtlaSil

Hatırla Gönül bölüm, oyuncuları, Haberlerine yorumlarınızı yapabilirsiniz. Duygularınızı yansıtmakta özgürsünüz, öz eleştirilerinizi hakaret içermeden yazabilirsiniz.

Sex Hikayeleri

umuda kelepçe vurulmaz

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar

Çifte Saadet izle

Çifte Saadet izle
Çifte Saadet izle
Blogger tarafından desteklenmektedir.