Hatırla Gönül izle

Hatırla Gönül 8.Bölüm (6 Aralık Pazar)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Jülide, şüpheleri iyicene içinde büyürken, karşısında duran adama beklediği duyguları hissetmediğinden dolayı Hatırla Gönül 8.bölüm aralarında gerginlikler yaşayacağı Tekin'le, üstelik kıskanç tavırlarıyla da gözlemlese de, ikisinin arasında yeniden bir kriz nüks edecektir. Dışarı dünyada kendisine ait insanların var olduğunu bilmektedir, özellikle bebeğinin babasına doğru yoğunlaşmışken soru işaretlerini bulmasından geçecek büyük yolun onun tarafında gerçekleşeceğini bilmektedir. Tekin, kardeşine de ifşa ettirdiği Gönül, durumunda epey kafası ağrıyacaktır. Çünkü hepsinin onay vermeyeceğinden dolayı kaçmak zorundadır ya da Yusuf, ayağına gelmesini bekleyecektir.

Hatırla Gönül Yusuf, şüpheleri tekrardan Tekin, doğru tetiklenmiştir. Yalnız sevgililik numarasını öylesine iyi başarmıştır ki tekrardan Gönül, defterden tamamen sildiğini düşünse de sonunda gelişecek tesadüf dolu Gönül, karşılaşmasında bütün meseleleri yavaştan anlamaya başlayacaktır. Tekin, önünde seçim yapmalıdır, eğer giderse bir daha dönmemek üzeri sahip olduğu hayattan Gönül, için vazgeçebilir mi?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Hatırla Gönül bölüm, oyuncuları, Haberlerine yorumlarınızı yapabilirsiniz. Duygularınızı yansıtmakta özgürsünüz, öz eleştirilerinizi hakaret içermeden yazabilirsiniz.

Sex Hikayeleri

umuda kelepçe vurulmaz

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar

Çifte Saadet izle

Çifte Saadet izle
Çifte Saadet izle
Blogger tarafından desteklenmektedir.