Hatırla Gönül izle

Hatırla Gönül 11.Bölüm (27 Aralık)

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Hatırla gönül 11.bölüm
Hatırla Gönül 11.bölüm'de Yusuf, polislerden kaçmak zorunda kaldığından Jülide'yi de, arkasında bırakmayarak, yanında götürmüştür. Bu süre zarfında beraber zaman geçirirlerken, daha yakından tanıma fırsatını da elde edeceklerdir. Eğer Yusuf, Gönül'ü kazanmak istiyorsa kazandığı kısa zamanda onun güvenini kazanmak zorundadır. Ortaya çıkan Özlem, her şeyi mahvetmiştir, aralarında ilişki olduğunu düşünerek Jülide, kandırıldığını sanacaktır ve böylelikle tekrardan Tekin'e, gitmiştir. Yusuf, sonunda dayanamayarak gerçekleri birer yüzüne vurarak, bebeğinin babasını da olduğunu itiraf etmiştir. Jülide,kafası karışmış ve ikisine de inanmakta zorluk çekmektedir. Tekin'le, beraber kaçarlarken bu sefer kafasında hatırladığı kesitlerle birden bütün dünyası başına yıkılmıştır. 

Sonunda Tekin'in, çevirdiği oyunun Hatırla gönül yeni bölümünde sonuna gelinecektir. Sizce Jülide, ondan nasıl kaçmayı başaracaktır?
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Hatırla Gönül bölüm, oyuncuları, Haberlerine yorumlarınızı yapabilirsiniz. Duygularınızı yansıtmakta özgürsünüz, öz eleştirilerinizi hakaret içermeden yazabilirsiniz.

Sex Hikayeleri

umuda kelepçe vurulmaz

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar

Çifte Saadet izle

Çifte Saadet izle
Çifte Saadet izle
Blogger tarafından desteklenmektedir.