Hatırla Gönül izle

Hatırla Gönül 7.Bölüm 29 Kasım

          İlk Yorum Siz Yapın!   
Hatırla Gönül 7.Bölüm 29 Kasım Pazar
Gözlerini açmasının anında harekete geçen Yusuf, yanında Gönül bulamama kırıklığı içinde araştırmalarını sürdürürken, Hatırla Gönül kimsenin haberdar olmamasının sonuçunda ortada bir olay döndüğünü anlayabilmiştir. Tekin'in, yolunu tutarak hemen hesap vermesi yönünde ortam gerilirken, ama istediklerini elde edemeyecektir. Sonuna kadar kendisini savunarak Gönül, nerede olduğuna dair bilmediğine ikna etmeyi başarabilecektir. İyicene Yusuf, peşini bırakması adına da kendisine yalancı sevgili yaparken, yeni oyuncumuzda Tekin, sahte sevgilisi olarak Hatırla Gönül katılacaktır.

Hatırla Gönül izle Jülide, iyicene duvarlar arasında sığamamaktadır. Sonunda gitmeyi göze alarak, kaçmayı dahi düşünmektedir. Figen, yanından ayrılmayarak buna müsaade etmese de, içinden bir ses bilerek açık bırakmasını sağlayarak Jülide, kendisini gerçek dünyanın içinde bulacaktır. Yusuf, karşı komplo düzenlenirken Kürşat, sevgilisi planların suya düşmemesi için onu öldürmeye çalışacaktır.
Add to Flipboard Magazine. Pin It

0 yorum:

Yorum Gönder

Hatırla Gönül bölüm, oyuncuları, Haberlerine yorumlarınızı yapabilirsiniz. Duygularınızı yansıtmakta özgürsünüz, öz eleştirilerinizi hakaret içermeden yazabilirsiniz.

Sex Hikayeleri

umuda kelepçe vurulmaz

ilişki Durumu Evli izle

Popüler Yayınlar

Çifte Saadet izle

Çifte Saadet izle
Çifte Saadet izle
Blogger tarafından desteklenmektedir.